Witamy w CENTRUM MEDYCZNYM SAR

Jesteśmy lokalnym liderem zapewniającym ambulatoryjną opiekę medyczną od 2004r na terenie Piekar Śląskich i Bytomia.

Od tego czasu  rozwinęliśmy się, by zapewnić usługi w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, Fizjoterapii, Psychiatrii, Medycyny Pracy czy badań diagnostycznych.

Świadczymy usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia i usługi komercyjne w ramach Prywatnych Medycznych Gabinetów Specjalistycznych.

Posiadamy bogate doświadczenie przy realizacji pilotażowego programu Dzienny Dom Opieki Medycznej „Przyjazny DDOM”, który zaowocował pomocą geriatryczno-opiekuńczą dla wielu seniorów w naszej okolicy.

Nasze  wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy w przygotowaniu ofert, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Celem CENTRUM MEDYCZNEGO SAR jest zapewnienie satysfakcji Pacjentom poprzez podnoszenie jakości świadczonych usług z zastosowaniem nowych rozwiązań technologicznych, zwiększeniem dostępności i bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej.

Stawiamy na dostępności do usług komercyjnych, które są słabo dostępne na rynku.

Dzięki wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie  rzetelnie pracować każdego dnia nad realizacją naszych usług.

Jesteśmy miejscem, gdzie potrzeby Pacjenta są najważniejsze.

Podstawowym celem strategicznym naszego CENTRUM MEDYCZNEGO SAR jest zapewnienie Pacjentom kompleksowych usług medycznych wysokiej jakości.

W centrum tej strategii leży nasze zobowiązanie do przestrzegania najwyższych standardów etycznych oraz zapewnienia zgodności ze wszystkimi obowiązującymi przepisami, naszym regulaminem organizacyjnym podmiotu leczniczego i procedurami wewnętrznymi.

Reputacja CENTRUM MEDYCZNEGO SAR opiera się na przywiązywaniu wagi do każdego kontaktu z pacjentem czy partnerem biznesowym, w którym możemy pokazać rzetelność, sumienność i wysoką jakość w postępowaniu.

Dla poprawienia jakości pracy CENTRUM MEDYCZNEGO SAR, wzmocnieniu prawidłowych relacji z podopiecznymi Centrum wprowadziliśmy Kodeks Etyki, który jest kluczowym elementem kultury organizacyjnej, zbiorem uczciwych zachowań uwzględniających wzajemny szacunek wobec siebie i innych, zgodnych z prawem i zasadami powszechnie uznanymi za moralne i pożądane określane powszechnie jako wartości.

Zespół Pracowników CENTRUM MEDYCZNEGO SAR